Magyar Pumi Klub
Pumi Club of Hungary

Nyitóoldal > Rendezvénytervezet és archívum

Rendezvénytervezet és archívum

Nemzetközi Pumi Találkozó Dupla Klubkiállítás Második nap

Galéria

International Pumi Meeting 2nd Clubshow results

2018.szeptember 1.

Bíró/judge: Mészáros Mihály

Kanok/Males 
1 Csúnyatelepi Vezér 2018.04.09 Minor Puppy NÍ 2
2 Borgarmarken's Glimre 2018.03.28 Minor Puppy NÍ 1
3 HJCH Ácsligeti Kajár 2017.05.31 Junior K1, HPJ, FKLGY
4 Petit Fou-Fou Argo 2017.02.14. Intermediate K1, CAC, KLGY, BOB
5 Pusztasarja Parlag (Guba) 2017.05.05. Intermediate --
6 Terelő - Tekergő Pocok 'Marci' 2015.02.28 Open K4
7 Kisködmönös Csavargó Csángó 2013.07.15. Open K1, CAC
8 Galla-Dombi Lucernas Istenadta to Pajkos 2016.06.24 Open --
9 Titoktudó Jávor "Stikli" 2016.07.28 Open --
10 Árkosligeti Kócos Konkoly 2016.02.06 Open K2, Res.CAC
11 Szutyok 2012.01.01 Open K3
12 Kápolnási-Csutorás Rajkó 2015.05.11. Open --
13 Pilisi-Kócos Lóti-Futi 2013.10.23. Working K1, CAC
14 Earthly Eros Bohemia Vivace 2015.03.23 Champion K2, Res.CAC
15 Veresi Akácos Gemenc 2012.08.31 Champion K3
16 Árkosligeti Kócos Gomolya 2015.03.18. Champion K1, CAC
17 Csúnyatelepi Álmos HGCH 2006.02.14. Veteran K1, CAC,Vet.KLGY, Best.Veteran
18 Aurélius Óriás Bohemia Vivace 2008.09.24 Veteran K2, Res.CAC
Szukák/Females 
19 Arkosligeti Kocos Omboly 2018.04.29 Minor Puppy Í
20 Csudapofa Derék Dorka 2018.04.03.Minor Puppy NÍ 1
21 Rowibu’s Born To Be A Star 2018.02.08 Puppy Í
22 Serteperti Ajsa 2017.12.30. Puppy NÍ 1
23 Rettenthetetlenül-Bátor Áldás 2017.10.07Junior K3
24 Rettenthetetlenül-Bátor Árvácska 2017.10.07Junior K2
25 Sparkling Embers Forras 2017.07.18 Junior K1, HPJ, FKLGY, Best Junior
26 Galla-Dombi-Lucernás Kincső 2017.02.19. Intermediate K1, CAC
27 Cuidado Yikes Y’All 2017.05.26 Intermediate -
28 Cseri-Subás Nóta 2016.09.16. Open K
29 Pajkos Firecracker 2016.04.23 Open K
30 Arkosligeti Kocos Kökeny 2016.02.06 Open K4
31 Titoktudó Holdas 2016.04.07. Open K3
32 Árkosligeti Kócos Iluska 2015.06.10 Open K
33 Titoktudó Hunyéta 2016.04.07. Open K1, CAC
34 Allecto Pumida 2013.01.25 Open K2, Res.CAC
35 Bennaz Inesz Bell Ozz-Tosz 2015.05.17 Open K
36 Cuidado Ultra Uska for Pajkos 2012.04.28 Champion K
37 Cuidado Xquisite Xotic 2016.01.20. Champion K
38 Árkosligeti Kócos Lóca 2016.04.13.Champion K3
39 Anarchie Pumida 2013.01.25 Champion K
40 Cuidado Wakeful Watchout 2013.05.27 Champion K1, CAC, KLGY, BOS
41 Elite Dream Bohemia Vivace 2015.03.23 Champion K2 Res.CAC
42 Bittis Belissia Bohemia Vivace 2010.01.18 Veteran K1, CAC, Vet.KLGY
43 Napos Meseszep 2008.04.11 Veteran K3
44 HGrCh Galla-dombi Lucernás Büszke 2010.03.19. Veteran K2, Res.CAC

Kutyapár/ Pairs: 
1. Kamilla Hrachovcova: Elite Dream Bohemia Vivace+Earthly Eros Bohemia Vivace
2. Herczeg Róbert: Titoktudó Holdas+Csudapofa Derék Dorka

Tenyészcsoport/ Breeding Group:
1. Árkosligeti Kennel
2. Cuidado Kennel
3. Bohemia Vivace Kennel

1-szaz.jpg
face01.png
NewStarter-2.jpg

alombejelento.png

nebih-dns.jpg


tenysz-reg.jpg

arlista.png

kolyokinfo-sm.jpg

hungaricum-bizottsag-logo.png

dns-logo.png

Partnereink               

ilcanelogo.jpg

anibent-thumb.jpg


seqomics.jpg

zooazis.jpg

duna-tisza.png


.............................................
emlek.jpg

alapitvany.png

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kedves Látogató! A friss Adatvédelmi irányelvek-ben megtalálja, hogyan gondoskodunk adatai védelméről. Oldalainkon HTTP sütiket használunk a jobb működés érdekében. Weblapunk használatával Ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.

Megértettem és elfogadom