Magyar Pumi Klub
Pumi Club of Hungary

Nyitóoldal > Rendezvénytervezet és archívum

Rendezvénytervezet és archívum

Nemzetközi Pumi Hétvége Dupla Klubkiállítás , Tápiószentmárton

2019.július 6. Dupla Klubkiállítás Első Kiállítás Összesítő

 

Kanok – Bíró/Judge: Vinnai András

Serteperti Bukfenc

Minor Puppy

NÍ-1 Best Minor Puppy

Pilisi-Kocos Ökiralysaga

Minor Puppy

NÍ-2

Pilisi-Kócos Őurasága

Minor Puppy

NÍ-3

Csudapofa Éber Ezerjó

Puppy

NÍ-4

Bojtosfülü Pajkos Ardo

Puppy

NÍ-1 Best Puppy

Ludas Matyi Ördög

Puppy

----------------

HPGW Bojtosfülű Pajkos Agyag

Puppy

NÍ-2

Galla-Hegyi Ürge

Puppy

Í

Galla-dombi Lucernás Lázár

Junior

K1, HPJ, FKLGY

Csúnyatelepi Vezér

Junior

K2

Pajkos Power N Glory

Junior

K3

Árkosligeti Kócos Pupák

Junior

NJ

Bissibingens Jazper LiUm

Intermediate

K1 CAC

Csúnyatelepi Vagány

Intermediate

K2 ResCAC

Galla-Dombi Lucernas Istenadta to Pajkos

Open

---------------

Cseresznyéskerti-Csalfa Zsivány

Open

K2 ResCAC

Kisködmönös Csavargó Csángó

Open

K1 CAC

Ugri-Bugri Terelő Bolha

Open

K3

C.I.B. Earthly Eros Bohemia Vivace

Working-

K1 CAC KLGY

Felálló-Fülű Sipsik

Champion

K2 ResCAC

HGCH ICH Árkosligeti Kócos Gomolya

Champion

K1 CAC

Aurelius Orias Bohemia Vivace

Veteran

K1 CAC, VetKLGY/ BOB

Szukák / Females - Bíró/Judge: Korózs Gábor

Rettenthetetlenül- Bátor Drágakő

Minor Puppy

Ní-2

Terelő-Tekergő Uccu

Minor Puppy

NÍ-1 Best Minor Puppy

Bojtosfülű Pajkos Anasztázia

Puppy

Bojtosfülű Pajkos Áldás

Puppy

NÍ-2

Bojtosfülű Pajkos Angyal

Puppy

NÍ-1 Best Puppy

Bojtosfülű Pajkos Akics

Puppy

---------------

Árkosligeti Kócos Rokolya

Puppy

NÍ-3

Árkosligeti Kócos Rezgő

Puppy

Rettenthetetlenül-Bátor Bodza

Junior

----------

Pajkos Hopes N Dreams

Junior

----------

Arkosligeti Kocos Omboly

Junior

K

Fortius Altius Thunder Girl

Junior

K4

HJCH Galla-Dombi-Lucernás Lencsi

Junior

K3

Galla-dombi Lucernás Lelle

Junior

K1, HJ, FKLGY

Kisködmönös Estike

Junior

K2

Rettenthetetlenül Bátor Borbolya

Junior

K

Rowibus Born To Be A Star

Intermediate

K1 CAC

Csudapofa Derék Dorka

Intermediate

K2 ResCAC

Öröm de l'ouche des Deais

Intermediate

K3

Arkosligeti Kocos Hacuka at Pajkos

Open

K

Arkosligeti Kocos Kökeny

Open

K3

Bennaz Inesz Bell Ozz-Tosz

Open

K

HJCH Galla-Dombi-Lucernás Kincső

Open

K2 ResCAC

Cseri Subás Nóta

Open

K1, CAC, KLGY, BOS

C.I.B. Elite Dream Bohemia Vivace

Working

K1 CAC

HGCH ICH Árkosligeti Kócos Lóca

Champion

K2 ResCAC

Anarchie Pumida

Champion

K1, CAC

Galla-dombi Lucernás Büszke

Veteran

K1 CAC, VetKLGY

C.I.B. Bittis Belissia Bohemia Vivace

Veteran

K2 Res CAC

2019.július 6. Dupla Klubkiállítás Második Kiállítás Összesítő

Kanok / Males Bíró/Judge: Korózs Gábor

Serteperti Bukfenc

Minor Puppy

NÍ-1 Best Puppy

Pilisi-Kocos Ökiralysaga

Minor Puppy

NÍ-3

Pilisi-Kócos Őurasága

Minor Puppy

NÍ-2

Bojtosfülü Pajkos Ardo

Puppy

NÍ-1 Best Puppy

Ludas Matyi Ördög

Puppy

------------------

Csudapofa Éber Ezerjó

Puppy

NÍ-4

HPGW Bojtosfülű Pajkos Agyag

Puppy

NÍ-2

Galla-dombi Lucernás Lázár

Junior

K1, HPJ, FKLGY

Csúnyatelepi Vezér

Junior

K4

Pajkos Power N Glory

Junior

K3

Árkosligeti Kócos Pupák

Junior

K2

Bissibingens Jazper LiUm

Intermediate

K1, CAC

Csúnyatelepi Vagány

Intermediate

K2, ResCAC

Galla-Dombi Lucernas Istenadta to Pajkos

Open

-----------

Kisködmönös Csavargó Csángó

Open

K1, CAC

Ugri-Bugri Terelő Bolha

Open

K3

Kápolnási-Csutorás Rajkó

Open

K1, ResCAC

C.I.B. Earthly Eros Bohemia Vivace

Working -

K1, CAC

Felálló-Fülű Sipsik

Champion

K2 ResCAC

HGCH ICH Árkosligeti Kócos Gomolya

Champion

K1, CAC KLGY

Aurelius Orias Bohemia Vivace

Veteran

K1, CAC, VetKLGY, BOS

Szukák / Females Bíró/Judge: Vinnai András

Rettenthetetlenül- Bátor Drágakő

Minor Puppy

NÍ-2

Terelő-Tekergő Uccu

Minor Puppy

NÍ-1 Best Junior

Bojtosfülű Pajkos Anasztázia

Puppy

NÍ-3

Bojtosfülű Pajkos Áldás

Puppy

NÍ-1, Best Puppy

Bojtosfülű Pajkos Angyal

Puppy

NÍ-4

Árkosligeti Kócos Rokolya

Puppy

NÍ-2

Arkosligeti Kocos Omboly

Junior

K-4

Fortius Altius Thunder Girl

Junior

K-3

HJCH Galla-Dombi-Lucernás Lencsi

Junior

K-2

Galla-dombi Lucernás Lelle

Junior

K1, HPJ, FKLGY

Kisködmönös Estike

Junior

K-5

Rowibus Born To Be A Star

Intermediate

K-2 ResCAC

Csudapofa Derék Dorka

Intermediate

K1 CAC

Öröm de l'ouche des Deais

Intermediate

K

Arkosligeti Kocos Hacuka at Pajkos

Open

K1 CAC

Arkosligeti Kocos Kökeny

Open

K-4

Bennaz Inesz Bell Ozz-Tosz

Open

K2 ResCAC

HJCH Galla-Dombi-Lucernás Kincső

Open

K-5

Cseri Subás Nóta

Open

K-3

C.I.B. Elite Dream Bohemia Vivace

Working

K1 CAC

HGCH ICH Árkosligeti Kócos Lóca

Champion

K2 ResCAC

Anarchie Pumida

Champion

K1 CAC, KLGY

Galla-dombi Lucernás Büszke

Veteran

K1 CAC, VetKLGY, BOB

C.I.B. Bittis Belissia Bohemia Vivace

Veteran

K2Res CAC

 

Kutyapár
    1.
Cseri Subás Nóta- Galla-dombi Lucernás Lázár, Szolnoki Aranka

  1. ICH Árkosligeti Kócos Lóca- HJCH Galla-Dombi-Lucernás Lencsi, Botyánszki János
  2. C.I.B. Earthly Eros Bohemia Vivace- C.I.B. Elite Dream Bohemia Vivace, Kamila Hrachovcová
  3. Felálló-Fülű Sipsik- Öröm de l'ouche des Deais, Bernard Charolles

Tenyészcsoport

  1. Galla-Dombi Lucernás Kennel
  2. Bohemia Vivace Kennel
  3. Bojtosfülű Pajkos Kennel

 

Utódcsoport

  1. Galla-dombi Lucernás Büszke és utódai
  2. ICH Árkosligeti Kócos Lóca és utódai

1-szaz.jpg
face01.png
NewStarter-2.jpg

alombejelento.png

nebih-dns.jpg


tenysz-reg.jpg

arlista.png

kolyokinfo-sm.jpg

hungaricum-bizottsag-logo.png

dns-logo.png

Partnereink               

ilcanelogo.jpg

anibent-thumb.jpg


seqomics.jpg

zooazis.jpg

duna-tisza.png


.............................................
emlek.jpg

alapitvany.png

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kedves Látogató! A friss Adatvédelmi irányelvek-ben megtalálja, hogyan gondoskodunk adatai védelméről. Oldalainkon HTTP sütiket használunk a jobb működés érdekében. Weblapunk használatával Ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.

Megértettem és elfogadom